ZAPOJTE SE FINANČNĚ

Digitální svobody jsou nyní částečně financovány dočasným grantem Active Citizens Fund (oficiální projekt zde). Pokud však máme být aktivním a profesionálním strážcem digitálních svobod dlouhodobě, potřebujeme širší, komunitní podporu. Vést důležité právní bitvy a šířit informace o problémech digitálních svobod je finančně náročné a bez podpory lidí zdola se to neobejde.

Digitální svobody musí hlídat a bojovat za ně každý z nás každý den. To hlavní, tedy legislativní rámec, ve kterém se digitální svobody odehrávají, však rádi pohlídáme a odpracujeme za vás. Podpořte nás pravidelným měsíčním příspěvkem, ať to můžeme dělat co nejlépe!

Způsobů, jak nás můžete finančně podpořit, najdete níže hned několik (rádi probereme i jiné formy). Potvrzení pro daňové odpočty darů umíme. Za každou podporu předem moc děkujeme! Nechcete-li zůstat u finanční podpory, ale přímo se do našich aktivit zapojit, mrkněte sem.

Finanční podpora v hotovosti

Ne, to není fór: jsme pro zachování platby v hotovosti, tedy zde logicky na prvním místě musí být možnost podpořit nás přes složenku. Učinit tak můžete složenkou typu A na adresu naší kanceláře: IuRe, Jeseniova 837/10, 130 00, Praha 3. Budete-li chtít zaslat potvrzení o daru, uveďte prosím do zprávy pro příjemce Vaše jméno (bez diakritiky) a ozvěte se nám: pouze přes bankovní výpis Vás jinak nemáme možnost identifikovat.

Finanční podpora pomocí služby Darujme.cz

Pohodlným způsobem, jak nás finančně podpořit, je důvěryhodná a zabezpečená služba Darujme.cz.

 

Finanční podpora přímo na účet

Pravidelnou či jednorázovou částku můžete poslat přímo na náš účet 2200515622/2010 (Fio banka). Pro platební styk v EUR s bankami v SR je číslo účtu 2200515622/8330, pro jiné měny a mezinárodní platby: BIC/SWIFT, bankovní kód FIOBCZPPXXX, IBAN: CZ1020100000002200515622.

Finanční podpora přes PayPal

K finanční podpoře Digitálních svobod můžete využít i službu PayPal. Náš PayPal e-mail je donate@iure.org, jako typ platby zvolte prosím Goods and Services (Zboží a služby).

Finanční podpora přes GIVT

Nakupujete-li přes internet, můžete nás podpořit přes GIVT.